Effectief lid - Membre effectif   /   Plaatsvervangend lid - Membre suppléant

Ardies Luc (Buurtsuper)  /  Brandt Margaretha (Nationale Federatie van Groenten, Fruit en Primeurs)

Blijweert Mathias (NSZ)  /  Vervecken Nico (NSZ)

Blokken Mario (BFMS)  /  Dumont Patrick (UCB)

Bortier Johan (UNIZO)  /  Muys Nele (UNIZO)

Brysse Peter (UNIZO)  /  Appeltant Daniel (UNIZO)

Cleppert Caroline (UCMN)  /  Heuskin Sophie (UCMN)

Cleven Alexandre (IZEO)  /  Van de Voorde Bénédicte (IZEO)

Cloots Lieven (UNIZO)  /  Van Staey Loïc (UNIZO)

Colot Jacqueline (UPPsy)  /  Ego Eveline (APPPSY)

Cornelus Bernard (CCI Wallonie)  /  Barras Philippe (CCI Wallonie)

Cougneau Océane (SNI)  /  Fontenai Philippe (SNI)

De Baere Bart (VVR)  /  Appels Carl (VLARA)

De Bom Erik (UNIZO)  /  Demasure Marnix (UNIZO)

De Caluwe Matthias (HORECA Vlaanderen)  /  Poriau Pierre (FED HORECA Wallonie)

De Cooman Paul (Animaux-Zoo)  /  Inghels Michel (FNS)

De Feyter Jeroen (BUL)  /  Brône Jean-Louis (CRGE)

De Pot Laura (FVB)  /  Verhamme Michiel (FVB)

Delanghe Isolde (Nationaal Verbond van Zelfstandige Meesterkleermakers)  /  Geeroms Peter (Organisatie van Zelfstandige Modedetailhandel)

Delforge Franck (DFB)  /  Severeyns Steve (VBF)

Delwiche Tom (NSZ)  /  Rondelez Anne-Sophie (NSZ)

Delys Marvin (SNI)  /  Lefèvre Michaël (NSZ)

Deman Robin (UNIZO)  /  De Jaegere Philippe (UNIZO)

D'hooghe Katrien (BFA)  /  Van Malderen Koen (KUFB)

du Bois Maarten (VFV)  /  Van Passel Léon (VDBF)

Gillis Mien (UNIZO)  /  Vanden Abeele Piet (UNIZO)

N.N.  /  Piccinini Edoardo (U2PF)

Jonckheere Lynn (UNIZO)  /  Socquet Frank (UNIZO)

Kuylen Bruno (Bakkers Vlaanderen)  /  Cuypers Johan (Landsbond der Beenhouwers, Spekslagers en Traiteurs van België)

Mattart Johan  (BRAFCO)  /  Finet Sarah (Trimcanis)

Mattheeuws Dirk (NAV)  /  Lamens Kati (NAV)

Mestdagh Marc (FEWEB)  /  Marck Patrick (FEWEB)

Missante Luc (Traxio)  /  Westelinck Patrick (FBAA)

Reul Michaël (UPTR) / Van der Paelt Evy (TLV)

Roeland Sebastian (Fednot)  /  N.N.

Ruelens Philippe (NSZ)  /  Beyens Christine (NSZ)

Ruwet Jean (UNPLIB)  /  Jacquemin Bernard (UNPLIB)

Sap Jan (FVB)  /  Van Rossen Edward (FVB)

Saretto Valérie (UCMN)  /  Jungling Jean (UCMN)

Schamphelaere Kelly (FVF)  /  Verzele Peggy (CIB Vlaanderen)

Schepens Nadia (Bouwunie Algemene en Ruwbouwaannemers)  /  N.N. (-)

Simoens Willy  (Confederatie Bouw - Vlaamse Schrijnwerkers)  /  N.N. (-)

Sior Daphné  (UCMN)  /  Ledent Philippe (UCMN)

Six Philippe (UCMN)  /  Cauwert Patrick (UCMN)

Smagghe Anton (FVB)  /  De Ridder Koen (FVB)

Smeets Leen (NSZ)  /  Haesaert Nancy (NSZ)

Spronck John (VLAMEF)  /  Maene Geert (VLAMEF)

Steenhoudt Tom (NAVEM)  /  De Meersman François (UNEBO)

Tielemans Elke (UNIZO)  /  Louwyck Evelien (UNIZO)

Van Assche Anton (UNIZO)  /  Vancompernolle Mia (UNIZO)

Van Belleghem Tim (UNIZO)  /  Cabooter Koen (UNIZO)

Van Bosch Johan (Nat. Beroepsvereniging van Handelaars in Veevoeders)  /  Nix Jean-Marie (Association Nat. des Entrepreneurs de Pulvérisation et Commerçants de Produits Phytoph.)

Van den Bossche Ludo (KVABB)  /  Peeters Gert (Fednot)

Van Doren Ann (NSZ)  /  Verleye Chris (NSZ)

Van Herzele André (BAF)  /  Werrion Patrick (AXXON)

Van pellicom Giedo (VCCS)  /  Van den Steen Hélène (UBMP)

Van Walleghem Philippe (FVB)  /  Gasthuys Melissa (FVB)

Vande Kerckhove Ann (FBT)  /  Daelman Maurits (Nationaal Verbond van Zelfstandige Meesterkleermakers)

Vandenabeele Eric (BBFW)  /  Van Aelst Wim (Naturo)

Wambersie Christophe (SNI)  /  Magnette Pascale (SNI)

Wyckaert Marieke (FVB)  /  Deneyer Hilde (FVB)