Werkende leden (2017-2022)

 

Ardies Luc

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 1 (Buurtsuper)

 

Baetens Kris

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 14 (NAV)

 

Blokken Mario

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 10 (BMF)

 

Bortier Johan

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

 

Boulanger Catherine

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

 

Cleven Alexandre

IZEO

Cloots Lieven
Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

De Bom Erik
Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

De Caluwe Matthias
Voorzitter van de sectorcommissie nr. 7 (HORECA Vlaanderen)

De Cooman Paul

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 11

De Feyter Jeroen

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 14 (BUL)

Deiteren Caroline

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Dejaegher Yvan

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 5

Delanghe Isolde

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 2

Delforge Franck

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 6 (VBF)

Delwiche Tom
Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Deman Robin
Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

De Pot Laura
Federatie Vrije Beroepen (FVB)

De Wilde Dominique

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 13 (APPPSY)

Gillis Mien

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Huts Nikki

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 9 (NVB)

  

Jacquemin Bernard

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Kuylen Bruno

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 1 (Bakkers Vlaanderen)

Ledoux Patrick

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 3 (NAVEM)

Mathot Francis

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Mattart Johan

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 11 (BRAFCO)

Mattheeuws Christine

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Mestdagh Marc

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 9 (FEWEB)

Meyers Ilse

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 7 (ABTO)

Michielsen Stijn

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Missante Luc

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 8 (TRAXIO)

​​

Ramakers Clarisse

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Rauws Margot

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Reul Michaël
Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 8 (UPTR)

Roeland Sebastian

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 12 (Fednot)

Ruelens Philippe

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Ruwet Jean

Union Nationale des Professions Libérales de Belgique (UNPLIB)

Sap Jan

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Saretto Valérie
Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Schamphelaere Kelly

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 15 (FVF)

  

Schepens Nadia

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 4

Serruys Frederik

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 6

Simoens Willy

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 4

Six Philippe

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Smagghe Anton
Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Smeets Leen

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)
 

Soons Wim

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Spronck John

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 3 (VLAMEF)

Suinen Philippe

Chambre Wallonne de Commerce et d'Industrie (CCI Wallonie)

Tielemans Elke
Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Van Assche Anton

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Van Bosch Johan

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 5

Vande Kerckhove Ann

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 2 (FBT)

Vandenabeele Eric

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 10 (BBFW)

Van den Bossche Ludo

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 12 (KVABB)

Van Herzele André

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 13 (BAF)

Van pellicom Giedo

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 15 (VCCS)

Verlinden Karl

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Wambersie Christophe

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Wyckaert Marieke

Federatie Vrije Beroepen (FVB)