Plaatsvervangende leden (2017-2022)

Appels Carl

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 7

Appeltant Daniel

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

N.N. (Berghmans Johan)

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 4

Bertrand Antoine
Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Beyens Christine
Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Brandt Margaretha

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 1

Brône Jean-Louis

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 14 (KCLE) 

Cabooter Koen

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Cauwert Patrick
Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Callaerts Hugo

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 11 (Trimcanis)

Colot Jacqueline

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 13 (UPPSY)

 

Conter Jean-Marie

Union Nationale des Professions Libérales de Belgique (UNPLIB)

 

Cornelus Bernard

Chambre Wallonne de Commerce et d'Industrie (CCI Wallonie)

 

Cuypers Johan

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 1

Daelman Maurits

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 2

De Jaegere Philippe

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Demasure Marnix

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

De Meersman François

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 3 (NUHOS)

Deneyer Hilde

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Fontenai Philippe

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Gasthuys Melissa

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Geeroms Peter

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 2

Grignard Pierre-Philippe
IZEO

Haesaert Nancy

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Inghels Michel

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 11 (NSF)

 

N.N. (Jacobs Hilde)

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 12 (Fednot)

 

Jungling Jean

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Ledent Philippe

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Lefèvre Michaël
Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)


Louwyck Evelien
Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Maene Geert

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 3 (VLAMEF)

Magnette Pascale

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Marck Patrick

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 9 (FEWEB)

  

N.N. (Mascart Patrick)

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 14

Muys Nele

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Nix Jean-Marie

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 5

Piccinini Edoardo

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 9 (U2PF)

Poriau Pierre

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 7 (FED HORECA Wallonie)

Rondelez Anne-Sophie
Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Severeyns Steve

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 6 (VBF)

 

Socquet Frank
Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Van Aelst Wim

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 10 (Naturopathica)

Vancompernolle Mia

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Vanden Abeele Piet

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Van den Steen Hélène

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 15 (BUPB)

Van der Paelt Evy

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 8

Van Esch Wim

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Vanhoutte Luc

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 12 (BBB)

Van Passel Léon

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 6 (VDBF)

Van Rossen Edward
Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Van Staey Loic

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

 

Verhamme Michiel

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

  

Verleye Chris

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

 

Vermeulen Jef

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 10 (UBK)

 

Verstraete Bart

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 4

 

Vervecken Nico

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

 

Verzele Peggy

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 15 (CIB Vlaanderen)

 

N.N. (Walbers Marijke)

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 5

 

Werrion Patrick

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 13 (AXXON)

 

Westelinck Patrick

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 8 (FBAA)