Sectorcommissie nr. 4 - Bouw (2017-2022)

Voorzitter

Simoens Willy

Embuild - Vlaamse Schrijnwerkers

Ondervoorzitter

Schepens Nadia

Bouwunie Algemene en Ruwbouwaannemers

Plaatsvervangend voorzitter

N.N.

(X)

Plaatsvervangend ondervoorzitter

N.N.

(X)

Leden

Albertian Lucine

Nationale Federatie van Elektrotechnische Ondernemers (FEDELEC)

Bacquelaine Roland

Belgian Sign Organization (BSO)

 

Baeck Ilse

Bouwunie Infrastructuurwerken

Beeck Willem

Nationale Beroepsvereniging voor Installateurs van Centrale Verwarming, Klimatisatie, Luchtbehandeling, Industriële pijpleidingen, Sanitair, Lood en Zinkwerken, Gasverwarming en metalen Bedekking

Buvé Michel

Belgische Vereniging van Aannemers van Dichtingswerken (BEVAD)

Camphyn Viviane

Nationaal Verbond van Zelfstandige Elektriciens en Handelaars in Elektrische Toestellen (NELECTRA)

Ceyssens Henri

Embuild - Aannemers van Glaswerken

Claus Eric

Nationaal Verbond van Zelfstandige Elektriciens en Handelaars in Elektrische Toestellen (NELECTRA)

Clement Pol

Bouwunie Schrijnwerkers en Interieurbouwers

Decruyenaere Vincent

Bouwunie Infrastructuurwerken

De Groote André

Belgische Beroepsvereniging van Handelaars in Bouwmaterialen (FEMA)

De Hondt Twain

Bouwunie Stukadoors en Afbouwbedrijven

De Keyser Yves

Embuild - Vlaamse Schrijnwerkers

 

Demuynck Jean-Pierre

Koninklijk Nationaal Verbond van Aannemers van Plafonneer-, Cement-, Staff- en  Ornamentwerk, Droge Bepleistering, Dekvloeren, Voegwerk en Gevelreiniging (NAVAP)

 

De Smaele Tina

Bouwunie Schilders - Decorateurs

De Smet Chris

Koninklijke Belgische Vereniging voor Koude en Luchtbehandeling (FRIXIS)

Devilers Joseph

Embuild - Aannemers van Glaswerken

Dresse Patrice

Federatie van Algemene Bouwaannemers (FABA)

Flamez Nico

Nationale Federatie van Verandaconstructeurs (NFVC)

 

Geerts Jean-Pierre

Nationale Beroepsvereniging voor Installateurs van Centrale Verwarming, Klimatisatie, Luchtbehandeling, Industriële pijpleidingen, Sanitair, Lood en Zinkwerken, Gasverwarming en metalen Bedekking

Golinvaux Colette

Embuild

Grauwels Argo

Bouwunie Stukadoors en Afbouwbedrijven

Hellemans Dirk

Bouwunie Algemene en Ruwbouwaannemers

Jamar Stephan

Koninklijk Nationaal Verbond van Aannemers van Plafonneer-, Cement-, Staff- en  Ornamentwerk, Droge Bepleistering, Dekvloeren, Voegwerk en Gevelreiniging (NAVAP)

Kaniewski Nathalie

Federatie van de Elektriciteit en de Elektronica (FEE)

Kempeneers Koen

Unie van het KMO Bouwbedrijf

Kerstenne Pierre

Belgische Vereniging van Aannemers van Dichtingswerken (BEVAD)

Le Clercq Michel

Koninklijke Federatie der Complementaire ondernemingen van het Bouwbedrijf (FEDECOM)

Lejeune Anne-Laure

Embuild

 

Lhoëst Jan

Techlink

Maes Christophe

Federatie van Algemene Bouwaannemers (FABA)

 

Magnee Stephan

Embuild - Belgische Schilders

 

Meganck Jean-Pierre

Belgian Sign Organization (BSO)

Mertens André

Embuild - Belgische Schilders

 

Noé Patrick

Belgische Federatie van Aannemers van Natuursteenbewerking

 

Ostyn Yvan

Nationale Federatie van Verandaconstructeurs (NFVC)

 

Oyen Koen

Bouwunie Schilders - Decorateurs

 

Pardon Willem Joris

Belgische Federatie der Aannemers van Tegel- en Mozaïekwerken (FECAMO)

 

N.N.

Nationale Federatie van Elektrotechnische Ondernemers (FEDELEC)

 

Piedboeuf Sabine

Belgische Federatie der Aannemers van Tegel- en Mozaïekwerken (FECAMO)

 

Piers Eric

Federatie van de Elektriciteit en de Elektronica (FEE)

 

Smet Johan

Koninklijke Federatie der Complementaire ondernemingen van het Bouwbedrijf (FEDECOM)

Staelens Wannes

Bouwunie Schrijnwerkers en Interieurbouwers

N.N.

Belgische Federatie van Aannemers van Natuursteenbewerking

 

Van Dingenen Kris

Techlink

 

Van Hoe Marnix

Belgische Beroepsvereniging van Handelaars in Bouwmaterialen (FEMA)

 

Van Laer Erik

Koninklijke Belgische Vereniging voor Koude en Luchtbehandeling (FRIXIS)

Van Mol Filip

Eloya

 

Verstraete Geert

Eloya

Waeytens Jean-Pierre

Unie van het KMO Bouwbedrijf