top of page
NL

Commissie Algemeen KMO-beleid (2023-2028)

 

 

Voorzitter

N.N.

 

Ondervoorzitter

N.N.

 

Leden

Bortier Johan - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Bulté Martine - Vlaamse Federatie van Vishandelaars (VFV)

Chavet Eric - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Claeys Ivan - Landsbond der Beenhouwers, Spekslagers en Traiteurs van België

Cleppert Caroline - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Coppieters Mieke - Beroepsfotografen.be

Cousaert Bertel - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

D'hooghe Katrien - Belgian Feed Association (BFA)

De Baere Bart - Vereniging Vlaamse Reisbureaus (VVR)

De Jaegere Philippe - Belgische Beroepsvereniging voor de Fitness en Wellnessindustrie (BBFW)

De Maegt Wouter - Koninklijke Confederatie der Zelfstandige Landmeters-Experten (KCLE)

De Meersman François - Belgische Houtconfederatie (HOUT)

De Rycke Eline - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Delanghe Isolde - Organisatie voor de Zelfstandige Modedetailhandel (Mode Unie)

Delbrouck Brigitte - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Dotremont Alexandre - De Verdediging der Belgische Foorreizigers (VBF)

Dumont Patrick - Unie van de Belgische Kappers (UBK-Febelhair)

Finet Sarah - Beroepsvereniging voor Hondenverzorging (Trimcanis)

Geeroms Peter - Organisatie voor de Zelfstandige Modedetailhandel (Mode Unie)

Ghys Marijn - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Gore Michaël - Federatie van het Belgisch Vlees (FEBEV)

Guillet Sophie - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Gyssens Jannick - Perstablo

Heuskin Sophie - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Jonckheere Lynn - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Laenen Dirk - Koninklijke Federatie voor de Carrosseriebedrijven (FEBELCAR)

Lejeune Anne-Laure - Embuild

Leyten Sofie - Beroepsvereniging voor Bio-Esthetiek en Kosmetologie (BESKO)

Louwyck Evelien - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Mattart Johan - Belgische Federatie der Brandstoffenhandelaars (BRAFCO)

Mestdagh Marc - Federatie van Webbedrijven (FEWEB)

Neyrinck Emiel - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Peeters Viviane - Beroepsfederatie van Kermisexploitanten Hand in Hand (BFKE)

Proesmans Luc - Houtunie Houtbewerkers

Renard Joris - Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Reul Michaël - Unie van Professionele Transporteurs en Logistieke ondernemers (UPTR)

Ruwet Jean - Belgische Unie van Osteopaten (BUO)

Saretto Valérie - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Severeyns Steve - De Verdediging der Belgische Foorreizigers (VBF)

Simoens Willy - Embuild

Sior Daphné - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Smet Melissa - Syndicaat der Belgische Diamantnijverheid (SBD)

Socquet Frank - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Spronck John - Vlaamse Metaalfederatie voor de KMO (VLAMEF)

Steenhoudt Tom - Nationale Beroepsvereniging van Meubelhandelaars (NAVEM)

Tomassen Bart - Bakkers Vlaanderen (BV)

Van Assche Anton - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Van Bosch Johan - Nationale Beroepsvereniging van Handelaars in Veevoeders

Van den Bosch Koen - Vereniging Vlaamse Reisbureaus (VVR)

Van den Cloot Cara - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Van Der Paelt Evy - Transport en Logistiek Vlaanderen (TLV)

Van Landuyt Annie - Nationale Beroepsvereniging van Aannemers van Land- en Tuinbouwwerken (ANETA)

Van Malderen Koen - Koninklijke Unie van de Fleuristen van België (KUFB)

Vancompernolle Mia - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Vandevelde Emmanuel - BZB-Fedafin

Vandewynckel Anneleen - Federatie van de Belgische Vleeswaren Industrie (FENAVIAN)

Waeytens Jean-Pierre - Unie van het KMO Bouwbedrijf

bottom of page