top of page
NL

Plaatsvervangende leden (2023-2028)

Claeys Ivan

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 1 (Landsbond der Beenhouwers)

Cloots Lieven

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Cloquet Laurence

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 14 (KCLE)

Collard Isabelle

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ/SNI)

Colot Jacqueline 

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 13 (BUPSY)

Cougneau Océane

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ/SNI)

Cousaert Bertel

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

De Cooman Paul

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 11 (Ani-Zoo)

De Maegt Wouter
Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 14
 (KCLE)

De Meersman François

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 3 (HOUT)

Delbrouck Brigitte

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Delwiche Tom

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ/SNI)

Deman Robin

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Demasure Marnix

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Deneyer Hilde

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Detavernier Elise

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Dewèvre Matthieu

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Dexters Johan

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 10 (FUNEBRA)

Dotremont Alexandre

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 6 (VBF)

Finet Sarah

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 11 (Trimcanis)

Francart Renaud

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Gasthuys Melissa

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Geeroms Peter

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 2 (Mode Unie)

Ghys Marijn

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Guyot Maxime

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ/SNI)

Jacques Annick

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ/SNI)

Jans Danny

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 12 (KVABB)

Jungling Jean

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Labilloy Joëlle

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Laenen Dirk

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 8 (FEBELCAR)

Lannoy Jean-Pierre
Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 15
 (Federia)

Lejeune Anne-Laure

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 4 (Embuild)
 

Lemahieu Thierry

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 7 (HORECA Vlaanderen)

Leyten Sofie

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 10 (BESKO)

Neyrinck Emiel

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Nyst Pierre-Frédéric

Professionslibérales.be (PL.be)

Peeters Gert

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 12 (Fednot)

Peeters Viviane

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 6 (BKFE)

Pirard Thomas

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Piscicelli David

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Plennevaux Nicolas

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZSNI)

 

Proesmans Luc

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 3 (Houtunie Houtbewerkers)

 

Ramelot Lucien

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 2 (Belgische Federatie van het Schoenbedrijf en Lederambachten)

Renard Joris

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Smet Melissa

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 9 (SBD)

Sterckx Chiel

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 9 (AQUA BELGICA)

Tieleman Aurélien
Union Nationale des Professions Libérales et Intellectuelles de Belgique (UNPLIB)

Van den Bosch Koen

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 7 (VVR)

Van den Broeck Dina

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ/SNI)

Van den Cloot Cara

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Van Der Paelt Evy

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 8 (TLV)

Van Herzele André

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 13 (BAF)

Van Laer Joselien

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Van Landuyt Annie

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 5 (ANETA)

Van Malderen Koen

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 5 (Be-Florist)

Vanden Abeele Piet

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

 

Vanden Bossche Geoffrey

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Vandewynckel Anneleen

Plaatsvervangend voorzitter van de sectorcommissie nr. 1 (FENAVIAN)

Verzele Peggy

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 15 (CIB Vlaanderen)

 

Waeytens Jean-Pierre

Plaatsvervangend ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 4 (Unie van het KMO Bouwbedrijf)

 

Zians Guido

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

bottom of page