top of page
NL

Werkende leden (2023-2028)

 

Bortier Johan

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

 

Bovyn Tom

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Brysse Peter

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Bulté Martine

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 6 (VFV)

Cauwert Patrick

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 15 (FEPRABEL)

Chavet Eric

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Cleppert Caroline

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Cloots Lieven
Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

 

Coppieters Mieke

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 9 (Beroepsfotografen.be)

D'hooghe Katrien

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 5 (BFA)

Daniels Daisy

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

De Baere Bart

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 7 (VVR)

De Caluwe Matthias
Voorzitter van de sectorcommissie nr. 7 (HORECA Vlaanderen)

De Jaegere Philippe

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 10 (BBFW)

De Leeuw Saskia

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

 

De Rycke Eline

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Delanghe Isolde

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 2 (Mode Unie)

Deleu Patrick

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 12 (BBB)

Delwiche Tom
Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Deman Robin
Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)


Dewèvre Matthieu

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Dumont Patrick

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 10 (UBK-Febelhair)

Gore Michaël

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 1 (FEBEV) 

  

Gyssens Jannick

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 11 (Perstablo)

Hesbois Vincent

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Heuskin Sophie

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Jacquemin Bernard

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Jonckheere Lynn

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Jungling Jean

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Laplanche Bernard

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 13 (AXXON)

Larock Philippe

Union Nationale des Professions Libérales et Intellectuelles de Belgique (UNPLIB)

Marichal Aurélie

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Mattart Johan

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 11 (BRAFCO)

Mestdagh Marc

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 9 (FEWEB)

Peeters Serge

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 14 (CUB)

Perwez Didier

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 8 (TRAXIO)

Pirard Thomas

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Pirlot Jean-Yves

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Reul Michaël
Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 8 (UPTR)

Roeland Sebastian

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 12 (Fednot)

Ruelens Philippe

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Ruwet Jean

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 13 (BUO)

Schepens Nadia

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 4 (Bouwunie)

Severeyns Steve

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 6 (VBF)

Simoens Willy

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 4 (Embuild)

Sior Daphné

Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Six Philippe

Professionslibérales.be (PL.be)

Smagghe Anton
Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Socquet Frank

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)
 

Spronck John

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 3 (VLAMEF)

Steenhoudt Tom

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 3 (NAVEM)

Tielemans Elke
Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)


Tomassen Bart

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 1 (Bakkers Vlaanderen)

Van Assche Anton

Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Van Bosch Johan

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 5 (Handelaars in Veevoeders)

Van Vlieberghe Valerie

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Van Walleghem Philippe

Federatie Vrije Beroepen (FVB)

N.N.

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 2

Vanden Bussche Tomas

Voorzitter van de sectorcommissie nr. 14 (VVLE)

Vandevelde Emmanuel

Ondervoorzitter van de sectorcommissie nr. 15 (BZB-Fedafin)

Wambersie Christophe

Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

bottom of page